Mirësevini tek Mjellma Travel
Slide background

Rezervoni Biletat e juaja

tek Mjellma Travel

Slide background

Rezervime të shpejta

me kompani te ndryshme

Slide background

VIZITONI VENDLINDJEN TUAJ

Rezervo Online shpejt dhe Sigurtë

 

 

 

Rezervime të Shpejta

Mjellma travel ju ofron mundesin e rezervimit të shpejtë të biletës tuaj. Vetem zgjedhni destinacionin se ku dot udhëtoni , ne do gjejm biletat per ju.

 

 

 

Oferta Speciale

Fluturime me qmime te volitshme nga dhe për Kosovë , Shqipër dhe Maqedoni

Aviokompanit

Oferta më të mira dhe më të lira që ofrojmë me aviokompanit përkatëse

Menaxho Rezervimin

Menaxhoni shpejtë dhe lehtë rezervminin tuaj permes sistemit tonë.

Bagazhi

Informohuni rreth limiteve qe kanë aviokompanit e ndryshme per bagazhë.

Last Minute Charter

Ofertat me te mira dhe më të lira te fluturimeve charter nga dhe në qytetet e ballkanit

 

 

 

 

 
 

 

 

MJELLMA TRAVEL

 

Pika e parë për të filluar udhëtimintuaj

 

 

 

 

 

 

Të fundit nga Blogu

 

turkishlogo

 

 

 

adrialogo

 

austrianlogo

 

 

 

checkmytriplogo

 

 

 

Google+