|      

  Online 1 users |

   Ballina   Shėrbimet   Itineraret      Rezervime   Oferta speciale   Info  

 

FLASH INFO

 
 
 

 

Prishtinė - Munich
ēdo ditė

Prishtinė - Frankfurt
4 herė nė javė

Prishtinė - Dusseldorf
2 herė nė javė

 

ANKETA

 
 
 

Ne cilin vend udhėtoni per pushime?

Nė detė!
Nė mal
Nė liqen?

REZULTATET


Partnerėt


Mir se vini nė faqen tonė tė internetit!
Mirė se vini nė faqen tonė tė internetit! Agjensioni i udhėtimeve ndėrkombėtare Mjellma Travel vepron nė Kosovė dhe ka pėr synim t’i shėrbej sa mė mirė qė tė jetė e mundur udhėtarėt dhe bashkėatdhetarėt tanė.

Nga faqet tona ju mund tė bėni kėrkesat tuaja pėr rezervime pėr gjitha destinacionet si dhe mund tė gjeni edhe ofertat dhe shėrbimet tjera.

Stafi ynė i certifikuar me IATA certifikatė, do t'i pėrgjigjet nė mėnyrė mė tė mirė tė mundshme kėrkesave tuaja.

Mjellma Travel ju dėshiron udhėtim tė mbarė dhe tė sigurt.

Oferta Speciale
Ofrojme bileta udhetimi me aeroplan anekėnd botės duke perdorur sistemin global te rezervimeve AMADEUS.

Ēdo ditė:
Prishtinė - Istambul, Prishtinė - Ljubljanė, Prishtinė - Vienė

 

CALL CENTER

 
 
 

+381 (38) 245 500
+377 (44) 245 500
+386 (49) 245 500

08:00 - 19:00 h
E hėnė - E premte


 

Ofertė atraktive

 
 
 

Prishtinė - Munich
Ēdo ditė

Prishtinė - Frankfurt
4 herė nė javė

Prishtinė - Dusseldorf
2 herė nė javė


 

KALENDARI

 
 
 

« Korrik 2014 »
Ma En P Sh Di
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10


 

Staff email

 
 
 

Usr:
Pas:  

Ballina | Rezervime| Kontakti


Copyright 2008  Mjellma Travel. All Rights Reserved.